Jumtu, koka māju izbūve un būvniecības izmaksu aprēķināšana

Piedāvāju izbūvēt absolūtu koka māju ar dabiskā veidā iegūtiem dabiskiem materiāliem. Koks, celulozes vate, vai smalcināts siens ar kaļķi, kokšķiedra. Sistēmiskā projektēšana šodien nepiedāvā koka māju, bet gan tikai koka karkasa māju kas ir piebāzta pilna ar kancerogēniem elementiem, kuri vismaz 2 reizes ir ietīti ķīmiskās plēvēs. Tas viss kopā izveido ķīmiska veidojuma, neelpojošu plēves māju, kurai obligātā kārtā ir jāliek piespiedu ventilācijas sistēma.

Sienas 200 mm ekovate vai smalcināts siens ar kaļķi, statņa biezumā ar siltumvadītspējas koeficientu λ = 0,036. No ārpuses 25 mm kokšķiedras vēja plāksne un no iekšpuses 40 mm kokškiedras plāksne ar identisku siltumvadītspējas koeficientu λ = 0,036, un apmetums uz tās.

Stapsienas ir statnis 100 mm, nepildīts ar skaņas izolāciju, bet no abām pusēm apšūts ar 40 mm kokšķiedru, kas labāk apsorbē skaņu nekā pildījums statnī, un apmetums uz tās.

Pārsegums ir 245 mm pildīts ar celulozes vati vai smalcināts siens ar kaļķi,  no apakšas ar kokšķiedru 40 mm un no augšas ar 10 mm OSB. Kopējais pārseguma biezums = 300 mm

Ja siltais jumts, tad spare 245 pildīta ar celulozes vati vai smalcināts siens ar kaļķi, no apakšas ar kokšķiedru 40 mm, no augšas ar kokšķiedru 25 mm, 2 latojumi un gaisa šķirkārtas, difūzijas membrāna.

Jumtu vai visas koka mājas izbūves precīza izmaksu tāme tiek sastādīta 24 stundu laikā BEZMAKSAS, kopš jumta projekta izsūtīšanas brīža. Būvniecības izmaksu tāme tiek aprēķināta pilnā apjomā vai līdz norunātajai stadijai.

Šogad koka mājas būvniecības pilna cena svārstīsies no 1250,- līdz 1360,- EUR/m2

Attēlā redzamais jumta griezums izmaksā ap 114,- EUR/m2

 

Pilnu jumta vai visas koka mājas izbūves tāmi variet pasūtīt šeit. Tā būs gatava 24 stundu laikā.

Pasūtīt tāmi