Klientu atsauksmes par būvniecības darbiem


22. novembris 2022. gads

Sadarbība ar HausBau komandu uzcēlu māju – sākot no pamatiem, beidzot ar iekšdarbiem. Sadarbība bija ļoti patīkama un radoša. Puiši nekad nebija vienaldzīgi un bieži piedāvāja vairākus risinājumus, palīdzēja izvēlēties labāko. Izprata klienta “miglainās” idejas un atrada tām praktisko veidolu un realizāciju. Ja kādu nesaistītu iemeslu (piemēram, celtniecības materiālu īslaicīgs trūkums) nevarēja turpināt iesākto vienā vietā, HausBau komandas puiši atrada iespēju darīt citus darbus un celtniecības process nestāvēja uz vietas. Bieži izrādīja iniciatīvu, ko ļoti augstu nevērtēju visā būvniecības procesā.

Paldies!

Baltezers.

15. decembris 2022. gads
Pēc būvatļaujas saņemšanas nosūtīju vairākiem uzņēmumiem tāmes pieprasījumu mājas pamatu būvniecībai. Patīkama, lietišķa un atsaucīga komunikācija izveidojās ar HausBau. Konsultācijas par būvmateriāliem, par darba procesu – viss skaidri un saprotami. Man bija ļoti svarīgi, ka tiek ievēroti termiņi, darbi paveikti rūpīgi un par šo tiešām varu uzslavēt HausBau komandu- uzticami, norunātajā laikā visi darbi kārtīgi un atbilstoši projektam (zviedru plātne) tika veikti.
Puiši strādā ātri, kvalitatīvi un tīri. Iesaku!

Ķemeri.

Atsauksmēm.lv

17 Janvāris 2020 19:45

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Mājas būvniecību uzticējām Egīlam Rocim. Viņa tāme bija lētākā. Tas drusku biedēja, taču aizbraucām pie Egīla uz mājām un redzējām kā viņš bija uzbūvējis savu māju. Nolēmām, ka Egīls būs īstais un nenožēlojam to. Gaidījām, ka tāme būvdarbu laikā pieaugs. Tomēr tā nenotika – Egīls spēja uzbūvēt māju iekļaujoties tāmē norādītajās summās. Egīls vairākas reizes deva padomus kā būtu pareizāk būvēt, darbus veica kvalitatīvi un norunātajos termiņos. Egīl – man tiešām prieks par Tavu un Tavu veču darbu. Uldis

» Karlis Lukstaraups

Šodien 10:57

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Liels paldies Egilam! Bija jāveic plātņveida pamatu izbūves darbi. Viss tika izdarīts laikā, precīzi un bez tāmes sadārdzināšanās būvniecības laikā.

» ARVIDS ANDERSONS

5 Marts 2019 13:33

Pozitīva atsauksme

Bija jāveic vecu mājas pamatu novērtējums, tie ir derīgi vai nē. Sazvanīju Egilu Roci, jau nākošajā dienā tikāmies objektā Ulbrokā. Visu izstaigāja, izpētīja un deva profesionālu vērtējumu. Ieteica praktiskus padomus. Paldies par operatīvu darbu! Arvīds

atsauksmēm.lv


 Aleksandrs

10. Janvāris 2019.

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Divstāvu Māja Salaspilī. Strādāt ar Egilu Roci sākām augustā 2018. un turpinām vēl tagad. Pamatus uztaisīja citi, bet Egila komanda uzsāka ar komunikāciju ielikšanu un pamatu aizbēršanu, paveica 1 dienas laikā. Pēc tam turpinām ar mūrēšanas darbiem un Jumtu. Tāmes bija aprēķinātas ļoti precīzi, kopā ar iekļautiem neparedzētiem izdevumiem. Katram būvniecības posmam bija sagatavotas atsevišķas tāmes, rezultātā tāmes nepalielinājās, bet otrādi, sanāca ieekonomēt, kopā ap 1200 -1500 Eiro. Egils piedāvāja ļoti patīkamas cenas uz materiāliem. Darba laikā viņš savlaicīgi ieteica dažus svarīgus tehniskus momentus, kas nebija pārdomāti projektā. Turpinām sadarboties.

» Vilnis

20 Novembris 2018 20:05

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Privātmājas būvniecību uzticējām Egilam Rocim, jo izvērtējot būvnieku piedāvājumus, Egila Roča satāmētais pamatu izbūves piedāvājums bija vispieejamākais. Cenas saprātīgas, tāmes pārskatāmas un saprotamas, komanda ar lielu pieredzi, strādā ātri un kvalitatīvi. Tāme saglabājās tāda pati kā sākumā, neizauga lielāka. Pamatu būvēšanas laikā iztāmēja visu mājas būvniecību un turpināja būvēt māju. Jumta izbūves etapā tāme samazinājās par 600,- EUR uz jumta seguma izvēles rēķina.

» Ivars

22 Novembris 2018 17:24

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Sadarbība ar Egilu Roci sākās līdz ar idejas par māju īstenošanu. Viena no svarīgākajām lietām ko es ņēmu vērā – sadarbība pa posmiem, jo nevēlējos iesaistīt bankas mājas būvniecībā. Egils piekrita darbam posmos. Sākumā tika izbūvēta pēda, pēcāk bloki un laiku vēlāk savilce. Esmu dzirdējis, ka būvniecības procesa izmaksas bieži mēdz pieaugt krietni virs tā, kas norādīts tāmē. Šīs sadarbības laikā nekas tāds nav noticis. Ņemot vērā veiksmīgo sadarbību, esmu nolēmis to turpināt un būvēt māju ar Egila Roča pieredzējušās komandas palīdzību. Ziemas laikā tiks izstrādāta dzīvojamās mājas un pirts ēkas tāme, uz kā pamata tiks plānota turpmākā sadarbība.

» 17 Novembris 2018 20:00

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pieredzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās. Paldies, Egil, par sadarbību! Mareks.

 

» Jānis

21 Novembris 2018 17:39

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Izvēlējāmies Egilu Roci, savas sapņu mājas izbūvei, pieejamās cenas dēļ. Būvniecības tāmes tika ļoti ātri izveidotas. Tāmes bija pilnībā derīgas bankas kredīta noformēšanai. Būvniecības laikā saplānotās tāmes minimāli sadārdzinājās pieļaujamajās robežās. Lielākās uzslavas droši varam teikt par pamatu izbūvi. Pamati tika izbūvēti ļoti īsā laikā pastiprinātos sarežģītības apstākļos, jo teritorija bija ļoti applūdusi augsto gruntsūdeņu ūdeni un 2017 gada nerimstošo lietavu dēļ. Jānis.

24 Novembris 2018 09:52

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Par Egilu Roci var teikt tikai labus vārdus kā par celtniecības speciālistu. Saruna mums notika vienkāršā valodā, viss saprotams un skaidrs. Neticami ātri Egils mums sagatavoja tāmi mājas pamatiem, kas pārsteidza. Būvniecību plānojam uzticēt tieši šim cilvēkam Egilam Rocim. Kārlis.

21 Novembris 2018 10:36

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Egils Rocis uzvarēja konkursā par bloku veida pamatu izbūvi, ar viszemāko cenu, atbilstoši projektam. Pamatus pabeidza 4 nedēļās, laiks arī bija ļoti labs.Tāme saglabājās tāda pati kā sākumā, neizauga lielāka. Artis.

17 Novembris 2018 20:02

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Savrupmājas Rīgā mājas pamatu būvniecību uzticētu Egilam Rocim. Viņš piedāvāja saprātīgu cenu, caurskatāmu, saprotamu un pamatotu tāmi un izbūves termiņus. Būvniecības laikā ar viņu bija laba komunikācija, teicama darbu izpilde, iekļāvās termiņos. Pamatu izbūves beigās izmaksas saglabājās atbilstoši tāmei. Paldies Egilam Rocim par padarīto darbu! Agris

17 Novembris 2018 20:01

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Ar Egilu Roci sazinājos brīvdienā, atbrauca apskatīt objektu un jau tajā pašā vakarā Egils atsūtīja detalizētu tāmi. Izraka pamatiem būvbedri, izcēla ārā no veciem pamatiem pamatu blokus, izšķiroja. Rakšanas darbos ieekonomēja 200,- EUR Pat vienu priedi atstāja dzīvu, nenozāģēja, kā sākumā teica. Regulāra atskaite par paveikto un naudas izlietojumu. Darba kultūra labā līmenī. Vispār ļoti skaidra un saprotama komunikācija ar Egilu. Jumta būvniecības piedāvājums gan tomēr bija dārgākais, nekā citiem. Iesaku Egilu Roci kā būvnieku, kas neuzpūtīs tāmi un paveiks sev uzticētos darbus godprātīgi. Alvils

» Jānis

12. decembris 2018

Nosūtīt vēstuli

Pozitīva atsauksme
Mārupe, vienstāva koka karkasa ēka 160m2, rudens, 2018. gads Mārupe, vienstāva koka karkasa ēka 160m2, rudens, 2018. gads Izbūvēti pamati (plātne) vienstāva ēkai, koka karkass, kopņu montāža, kokšķiedras fasādes montāža un apmetums. Tāme atbilstoši cipariem par ko iepriekš vienojāmies. Neparedzēti izdevumi, maksā pasūtītājs, ja kļūda tāmē vai piegādē, maksā būvnieks. Cenas – atbilstoši esošai tirgus situācijai. Minimāla dīkstāve uz dažām dienām. (spēcīgs lietus,darbs citā objektā, nesaprašanās materiālu sagādē) Kopumā esmu apmierināts ar Egils Rocis komandas darbu. P.S. Labākais veids kā izvēlēties būvnieku- palūdzam pēdējā gadā izbūvēto objektu kontaktus.